Whatsapp: 0212 909 54 84

Ödeme Ve Teslimat

ÖDEME VE TESLİMAT

 

  1. ÖDEME 1:BANKA HAVALESİ VEYA EFT (ELEKTRONİK FON TRANSFERİ) YAPARAK GARANTİ BANKASI HESAPLARIMIZA (TL) YAPABİLİRSİNİZ
  2. ÖDEME 2:SİTEMİZ ÜZERİNDEN BONUS, WORLD, AXESS,CARD FİNANS,ADVANTAGE VE PARAF KREDİ KARTLARINIZ İLE HEPSİPAY [ PAYTR (PAYTR ÖDEME HİZMETLERİ A.Ş.),  SİSTEMİ FARKIYLA İSTER PEŞİN İSTER TAKSİT AVANTAJLARI İLE ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ.  MUHTEMEL SİPARİŞ İPTALİ VEYA STOK SORUNLARI NEDENİYLE SİPARİŞ İPTALLERİNDE KREDİ KARTINIZA HEPSİPAY ARACILIĞI İLE PARA İADESİ 3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE YAPILACAKTIR.
  3. SİPARİŞ BEDELİ İADESİ:  SİPARİŞLERİNİZİN OLASI SEBEPLERLE İPTALİ DURUMUNDA;  PAYTR ARACILIĞI İLE ÜÇ İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE ÜRÜN BEDELİNİ HESABINIZA VE/VEYA KREDİ KARTINIZA İADE EDER. ANCAK, BANKA HESAP BİLGİLERİNİZİ VE/VEYA KREDİ KARTI BİLGİLERİNİZİ DOĞRU VE EKSİKSİZ OLARAK ŞİRKETİMİZ FİNANS YETKİLİLERİNE BİLDİRMENİZ GEREKMEKTEDİR.
  4.  TEMİNİ ZAMAN ALAN ÜRÜNLER İÇİN KARGO TESLİM SÜRESİ ÜRÜN DETAYINDA BELİRTİLDİĞİ GİBİ 3 İŞ GÜNÜDÜR. GECİKMESİ MUHTEMEL TESLİMAT DURUMUNDA SİZE BİLGİ VERİLECEKTİR. ÜRÜN TESLİMATININ AKSAMADAN GERÇEKLEŞTİRİLEBİLMESİ İÇİN LÜTFEN GÜN İÇİNDE BULUNDUĞUNUZ YERİN ADRESİNİ TESLİMAT ADRESİ OLARAK BİLDİRİNİZ. TALEPLERİNİZ SİPARİŞ SONUNDA BELİRLEMİŞ OLDUĞUNUZ TESLİMAT TİPİNE GÖRE HAZIRLANMAK ÜZERE İŞLEME ALINACAKTIR. TÜM TÜRKİYE’ YE ŞİRKETİMİZDEN ÜRÜNLER KARGO FİRMASIYLA GÖNDERİLECEKTİR. SİPARİŞLERİNİZ ONAYLANDIKTAN SONRA EN GEÇ 1 (BİR) İŞ GÜNÜ SONUNDA KARGO FİRMASINA TESLİM EDİLİR. MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZE DANIŞARAK DEĞİŞİK TESLİMAT ŞARTLARI KONUSUNDA GÖRÜŞEBİLİRSİNİZ. AYRICA KARGO TESLİMATLARI SADECE TÜRKİYE İÇİN GEÇERLİDİR
  5. ÖDEME TAKİBİ :SÖZ KONUSU SİSTEM HERHANGİ BİR SORUN NEDENİ İLE İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİREMİYORSA ÖDEME SAYFASI SONUCUNDA ZİYARETÇİMİZ BU DURUMDAN HABERDAR EDİLMEKTEDİR. 

BELİRTİLEN ADRESTE HERHANGİ BİR HATA DURUMUNDA TESLİMATI GERÇEKLEŞEMEYEN SİPARİŞ İLE İLGİLİ OLARAK SİPARİŞİ VEREN İLE BAĞLANTI KURULMAKTADIR.

ZİYARETÇİMİZ TARAFINDAN BELİRTİLEN E-POSTA ADRESİNİN GEÇERLİLİĞİ SİPARİŞİN AKTARILMASINI TAKİBEN GÖNDERİLEN OTOMATİK E-POSTA İLE TEYİT EDİLMEKTEDİR. 

TESLİMATIN GERÇEKLEŞMESİ KONUSUNDA MÜŞTERİ KADAR KREDİ KARTI SİSTEMİNİ KULLANDIĞIMIZ BANKAYA KARŞI DA SORUMLULUĞUMUZ SÖZ KONUSUDUR. 

 

 LÜTFEN DİKKAT EDİNİZ!

SEVKİYAT SIRASINDA ZARAR GÖRDÜĞÜNÜ DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ PAKETLERİ, TESLİM ALDIĞINIZ FİRMA YETKİLİSİ ÖNÜNDE AÇIP KONTROL EDİNİZ. EĞER ÜRÜNDE HERHANGİ BİR ZARAR OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSANIZ KARGO FİRMASINA TUTANAK TUTTURULARAK ÜRÜNÜ TESLİM ALMAYINIZ. 

ÜRÜN TESLİM ALINDIKTAN SONRA KARGO FİRMASININ GÖREVİNİ TAM OLARAK YERİNE GETİRDİĞİ KABUL EDİLMEKTEDİR. 


ÜRÜN HASARLI İSE: HAZIRLAMIŞ OLDUĞUNUZ TUTANAĞI EN KISA ZAMANDA KİVİDAVETİYE.COM İNTERNET SİTEMİZDEN ÜRÜN İADE BÖLÜMÜNDEN GEREKLİ DOSYALARI YÜKLEYİP VE BİLGİLERİ DOLDURDUKTAN SONRA SİSTEME YÜKLEME YAPINIZ.

BU İŞLEMLERİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİNİZ TAKDİRDE PAKETİNİZLE İLGİLİ ÇALIŞMALARA BAŞLAYARAK, EN KISA ZAMANDA TESLİMATIN TEKRARLANMASINI SAĞLAYACAĞIZ.

BU E-POSTA İÇİNDE ÜRÜNÜ NEDEN İADE ETMEK İSTEDİĞİNİZİ KISACA AÇIKLARSANIZ ÜRÜN İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARIMIZDA BİZE YARDIMCI OLMUŞ OLURSUNUZ.